GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ VAHAPOĞLUNDAN İSKİLİP ATAĞI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Bursa Milletvekili hemşerimiz M. Hidayet Vahapoğlu T.B.M.M Başkanlığına Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un cevaplamasını isteyerek Dereseki köyü Evlik Mahallesi için yazılı önerge verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Bursa Milletvekili hemşerimiz M. Hidayet Vahapoğlu Akşemseddin Hazretlerinin yaşadığı köy olan Dereseki köyünün Evlik Mahallesi için hazırladığı kendi önergesini Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sundu. Vahapoğlu hazırladığı önergede Akşemseddin Hazretlerinin yaptığı Cami ve Çilehanenin araştırılıp gün yüzüne çıkarılması ve temizlenmesi isteyerek önergesini teslim etti.

Başkanımız “Vahapoğluna” teşekkür etti.

Başkanımız Ali Sülük Hemşerimiz M. Hidayet Vahapoğluna, ilçemiz için girişimlerde bulunmasından dolayı teşekkür etti. Yaptığı açıklamada; ” İskilip için çalışmalarına devam eden ve memleket sevdalısı olan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Bursa Milletvekilimiz Hemşerimiz M. Hidayet Vahapoğlu’na ilçemiz için yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 

Paylaş