BAŞKAN’dan

İskilip Belediye Başkanı olarak İskilip’in gelişmesi ve kalkınması adına, vatandaşımızın hizmetinde olmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağımızı belirtmek isterim. Bu makamlara hizmet etmek için talip olduk. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyelerimizin gerçek sahibi vatandaşımızdır. Meclis üyelerimiz ile birlikte şeffaf, adil ve hızlı bir şekilde çalışacağız. Kentimiz ve ülkemiz için çalışacak, halkımızla kucaklaşacak, proje üretecek herkese kapımız ve yüreğimiz açık olacaktır.

İskilipli olmanın hazzını hep birlikte yaşıyoruz. Kentimiz gerçekten tarihi değerleriyle, yaylalarıyla, köyleriyle, mahalleleriyle kısacası havasıyla, suyuyla, doğal güzelliğiyle bambaşkadır. İnsanlarımız merttir, misafirperverdir. Türkiye’nin neresinde yaşarsa yaşasın, yaşadığı yerde kendini sevdirmiştir, çalışkandır, vefalıdır. Doğduğu yeri unutmaz, ahde vefalıdır. Bu değer ve güzelliklerimizi hep birlikte koruyalım.

Dayanışmanın gücüyle oluşturacağımız bir yerel yönetim,hayal olmayacak. Hayallerimizi örgütlerken, İskilip’i çok daha yaşanabilir kılmak için İskilip halkının yol arkadaşlığına ihtiyacımız var. Biz biliyoruz ki, yerel yönetimde söz hakkına sahip olan ilçe halkına bu iradeyi teslim etmek, herkesin İskilip’in yönetiminde sorumluluk almasını gerektirecektir.

İskilip’te oturan, İskilip’te çalışan, İskilip’te sosyalleşen herkesin söz hakkı olduğu bir yerel yönetim anlayışı, çok daha güzel bir İskilip yaratma cesaretimizi yüreklendirecektir. 

Belediyemiz, vatandaşlarımızın tüm belediye hizmetlerini eşit, hızlı ve kaliteli şekilde almasını sağlayacak bir yapılanma ile gece gündüz demeden 7/24 hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır.

Siz değerli hemşehrilerimizin de destekleriyle kısa zamanda kentimizde birçok büyük projelere birlikte imza atarak büyük hedeflere hep birlikte ulaşmayı arzu ediyoruz.

Birlikte başaracağız

Selam ve Saygılarımla…