BELEDİYEMİZDEN MUHTEŞEM İFTAR ORGANİZASYONU

  İSKİLİP’LİLER ANKARA’DA BELEDİYE TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.      

1000 kişinin katıldığı iftara programı İskiliplileri yan yana getirdi. İskilip Belediyesi tarafından organize edilen İftar yemeğinde Belediye Başkanı Ali SÜLÜK, Kaymakam Bayezit Bestami ALKAN,  MHP İskilip İlçe Başkanı Ali ALICI, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte kalabalık bir heyet İskilip’ten katılım sağladı. Yemekte Misafirlere İskilip Dolması ikram edildi.

                    BELEDİYE BAŞKANI ALİ SÜLÜK MİSAFİRLERİ KAPIDA KARŞILADI. 

Belediye Başkanı Ali SÜLÜK, misafirleri kapıda karşılayarak, katılımcılarla sohbet etti.

                                         İFTARDA SİYASETÇİLER HAZIR BULUNDU

İftar yemeğine Çok sayıda Siyasetçi ve bürokrat katıldı. Yemekte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili; M. Hidayet VAHAPOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil ÖZTÜRK ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Özdemir Bulduk ile beraber katıldı.

                                                BÜROKRATLARDAN YOĞUN KATILIM

İftar yemeğine hemşerimiz Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Hasan Tahsin GÖKCAN, Yargıtay 16. Ceza Dairesi Üyesi Hakan YÜKSEL, Merkez Valisi Orhan ÖZTÜRK, EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin KULALI,  Gençlik Ve Spor Bakanlığı Bakan Müşaviri, Recep KAYMAKCAN, Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi İhsan KULALI ve kalabalık bir heyet katıldı.

                                             İŞ ADAMLARINDAN YOĞUN KATILIM

Ankara’da değişik sektörlerde faaliyet gösteren İskilip’li İşadamları yemeğe yoğun katılım sağladı.

                                           ALİ SÜLÜK KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanımız Ali SÜLÜK, ‘ Bu güzel akşamda davetimizi kırmayarak yemeğimize icabet gösteren tüm hemşerilerime teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda İskilip’te düzenleyeceğimiz programlarda da yan yana geleceğiz İnşallah.’ Dedi.

                                 KATILIMCILAR BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİ

İftar yemeğine katılan İskilipliler, ‘Bizleri bir araya getirerek bu güzel organizasyonu düzenleyen, Belediye başkanımıza teşekkür ederiz.’ Dediler.

Paylaş