İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

Cezaevi Yolunu Bitümlü Sıcak Asfalt İle Buluşturmaya Başladık

Çorum Belediye Meclisince ilçemize tahsis edilen 1000 Ton Bitümlü sıcak asfaltı, uzun süredir ilçemiz gündeminden düşmeyen, Belediyemizce sürekli olarak tamiratını gerçekleştirdiğimiz Ceza İnfaz Kurumu yolunda kullanmaya başladık.
 
Belediyemize tahsis edilen miktarın 2000 Ton’a çıkarılmasındaki katkılarından dolayı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirci’ye, desteklerini esirgemen Çorum Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşgın’a ve Çorum Belediyesi Meclis Üyelerine, Cumhur ittifakı paydaşlarımız İl ve İlçe yönetimlerine ve değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim.
 
Çorum Belediyemizin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz asfaltlama çalışmamızı ziyaret eden; Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanım Sn. Mehmet İhsan Çıplak ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, Ak Parti Çorum İl Başkanı Sn. Murat Günay ve İl Yönetim Kurulu Üyelerine, Çorum Belediye Başkanı Sn. Dr. Halil İbrahim Aşgın ve personellerine, İlçe Başkanım Sn. Mehmet Aktaş ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Mehmet Demirci ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim.
 
İlçemize hayırlı uğurlu olsun.