İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

ERENLER MAHALLESİNDE BULUŞTUK

     Belediye Başkanımız Ali Sülük’ün başlatmış olduğu ‘Halk Günü’ uygulaması kaldığı yerden devam ediyor.
 
    Halk Günü uygulamasından önemli geri dönüşler alan Belediye Başkanımız Ali Sülük, halk günü buluşmasında bu hafta Erenler Mahalle halkı ile bir araya geldi. Hayata geçirdiği ‘Halk Günü’ uygulamasıyla; hem gerçekleştirmiş olduğu belediye hizmetlerini anlatıyor hem de Mahalle Sakinlerinin isteklerini yerinde dinleyip, yapılması için not aldırıyor.
 

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

 
    Erenler Mahalle Muhtarı Murat Sak yapmış olduğu açıklamada, “ Mahallemizin bir isteği olduğunda bir telefon kadar uzağımızda olan ve problemlerimiz için bütün imkânlarını seferber eden Belediye Başkanımız ile mahalle sakinlerimizin isteklerini dinledik. Başkanımız isteklerin yapılması için gerekli talimatları verdi. Başkanımız Ali Sülük’e mahallemize olan ilgisinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
 

“ORTAK AKILLARLA ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTECEĞİZ”

 
     Başkanımız, “Düzenli hale getirdiğimiz halk günü uygulamamız sayesinde insanlarımızın derdiyle dertlenip, yaşadıkları sorunlara birlikte çözüm üretmeye çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz insanlık, ilk amacımız da kronikleşen sorunları ortadan kaldırmak. Bunun için ait olduğumuz yer olan halkımızın yanında sıkıntılarını dinlemeye, çözümü için gerekli çalışmaları yapacağız. Dört duvar arasına sıkışan bir anlayış ile ‘Belediye Yönetmeyi’ terk ederek; ortak akıl ile çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.