İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

BAŞKANIMIZ, SENDİKA TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

       Belediye Başkanımız Ali Sülük, Tarım Sendikası Bölge Temsilcisi ve ilçede ki Sendika Temsilcileriyle, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı Salonunda düzenlenen yemekli toplantıda buluştu.

      Toplantıya; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agâh Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Aybars Çilingir, Türk Tarım Orman Sendikası Bölge Şube Başkanı Yusuf Bayçelik, Türk Eğitim Sendikası İlçe Temsilcisi Orhan Sağır, Türk Büro Sendikası İlçe Temsilcisi Hüseyin Pulaş, Türk Tarım Orman Sendikası İskilip Temsilcisi Burak Dölcü ve Sendika Üyeleri katıldı.

     Başkanımız yemek sonrasında yaptığı açıklamada, “ Türk Tarım Orman Sendikası Bölge Şube Başkanımız, İlçe Sendika Temsilcilerimiz, Sendika Üyeleri ve eski görevimden iş arkadaşlarımla yemekte bir araya gelerek onların sıkıntılarını dinledik. İl Başkanımız Agah Karapıçak ve Şube Başkanımız Yusuf Bayçelik ile sendika temsilcilerimizin sorunlarına çözüm önerileri sunmaya çalıştık. Katılımlarından dolayı teşekkür ederim ” dedi.

    Yemek sonunda Şube Başkanı Yusuf Bayçelik Türk Tarım Orman Sendikasına olan desteklerinden dolayı; Belediye Başkanımız Ali Sülük’e ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agâh Karapıçak’a plaket takdiminde bulunarak teşekkür etti.