BAŞKANIMIZ ÖĞRETMENLERLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Ali Sülük, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.
 
24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlenen organizasyonunda Başkanımız, öğretmenlerle tek tek ilgilenerek sohbet etti.
 

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLARIM

 
Programda konuşma yapan Başkanımız Ali Sülük, ” Sayın Müdürüm, saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım ve bizleri burada yalnız bırakmayan elleri öpülesi emekli öğretmenlerimiz hepiniz hoş geldiniz. Ben bir öğretmen babası, öğretmen kardeşi olarak sizin yaşadığınız zorlukları bütün boyutlarıyla bilen birisiyim. Bu konuda Belediye olarak okullarımızın ve bireysel ihtiyaçlarınızı, imkânlarımız elverdiği ölçüde yapmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar daha nice Öğretmenler Gününe ulaşmayı Cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
 

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

 
Yemekte konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, “ Sayın Başkanım, Müdürlerim ve meslektaşlarım hepinizin öğretmenler gününüzü tekraren tebrik ederim. Bizleri pandemi sürecinde de yalnız bırakmayan, destekleriyle her zaman yanımızda olan ve bu güzel organizasyonu düzenleyen Sayın Başkanımıza ve çalışanlarına teşekkür ederim ” dedi.
 

SİZ BU ÜLKENİN ÖNCÜ BİRLİKLERİSİNİZ

 
Emekli Öğretmenler adına söz alan, Emekli Öğretmen Hüseyin Balcı, “ 24 Kasım’ı bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ahirete intikal eylemiş öğretmenlerimizi ve eğitim şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizler bu ülkenin kalkınmasında en öncü birliklersiniz. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Bu güzel günde bizleri unutmayarak organizasyon yapan Sayın Belediye Başkanı Ali Sülük Beyi tebrik ediyorum” dedi.
Paylaş