İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

SARI FIRTINA, KIRKPINARDA ŞAMPİYON

Sarı Fırtına lakaplı Belediye İskilipspor Güreş Takımı Sporcumuz Ferhat Yiğit Şampiyonluk serisini sürdürüyor.
 
Edirne de 660.sı düzenlenen Tarihi Kırkpınar yağlı Güreşlerinde ter döken ve geçtiğimiz sene Teşvik 1 kategorisinde de şampiyon olan, Belediye İskilipspor Güreş takımı Sporcumuz Ferhat Yiğit, bu sene de üst kategori olan Tozkoparan Kategorisinde 235 sporcu arasında namağlup serisini sürdürerek şampiyon oldu.
 

TEBRİKLER SARI FIRTINA

 
Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada, “ Yiğitler diyarı İskilip’imizin yağız çocuğu Belediye İskilipspor Güreşçimiz Ferhat Yiğit, Kırkpınar’da Tozkoparan kategorisinde şampiyon olmuştur. Sarı fırtınamızı, hocasını ve takım arkadaşlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 

SARI FIRTINA, ŞAMPİYONLUK SERİSİNİ DEVAM ETTİRİYOR

 
Belediye İskilipspor Güreş Takımımız ve Milli Antrenörümüz Âdem Uysal, “ Sarı Fırtına, yenilmezlik serisini sürdürmeye devam ediyor. Ferhat’taki ışığın farkında olarak eğitimlere tempolu bir biçimde devam ediyoruz. Yaptığımız eğitimler sonucu, Sarı Fırtınanın kıvrak yapısı ve çevikliğiyle buralara geldik. Sporcumun daha iyi yerlere geleceğini düşünüyor, çıkacağı bütün müsabakalarda başarılar diliyorum. Bizlere desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Ali Sülük Bey’e, dualarını esirgemeyen tüm ilçe halkımıza ve güreş severlere çok teşekkür ediyorum” dedi.