BAŞKANIMIZ, HALK GÜNÜ BULUŞMALARINA BAŞLADI

    Belediye Başkanımız Ali Sülük, İlk halk günü uygulamasını hayata geçirdi.
 
    31 Mart seçimlerinden sonra sürekli olarak vatandaşlarımızı ağırlayarak sorunlarını dinleyen Başkanımız, Halk Günü Uygulamasıyla sokağa inip halkının dertlerini dinleyecek.
 

“İnsanlarımızın derdiyle dertleneceğiz”

 
     Halk Günü uygulamasıyla ilgili açıklama yapan Başkanımız yaptığı açıklamada, “ İskilip’te gönül belediyeciliği şiarıyla hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla hizmet vermeye devam ediyoruz. Düzenli hale getireceğimiz ‘Halk Günü’ uygulamamız sayesinde insanlarımızın derdiyle dertlenip, yaşadıkları sorunlarına birlikte çözüm arayacağız. İnsanlarımızla doğrudan temas kuracak, bu sayede yaşanan sorunları daha hızlı çözme imkânı bulacağız. Belediyemizin kapıları bütün vatandaşlarımıza daima açık olacaktır. İskilip’te gönül belediyeciliğinin farkını ortaya koyacağız” dedi.
 
    Sadece halk günü uygulaması ile değil, mahalle ve esnaf ziyaretleri ile sürekli halkın içinde olacağının da altını çizen Başkanımız, “Öncelikli hedefimiz insanlık, ilk amacımız da kronikleşen sorunları ortadan kaldırmak. İnsanlarımıza dokunan, kederiyle kederlenip, acısını paylaşan, sevincine ortak olan ve gönüllerin bir araya gelmesini sağlayan yönetim anlayışını hâkim kılacağız. Dört duvar arasına sıkışan bir anlayışı asla kabul etmeyeceğiz” dedi.
 
Paylaş