İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

    Belediye Başkanımız Ali Sülük yayınladığı mesajla hemşehrilerinin, Türk ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
 
    Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajında Başkanımız, “Bayramlar kardeşlik duygularının daha da pekiştiği, dargınlıkların unutulduğu, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir.
 
   Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinlendiği, aynı duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı özel günler olan Ramazan Bayramı’na cennetten bir köşe olan şehrimizde, değerli hemşerilerimle birlikte ulaşmanın heyecanı içerisindeyim.
 
    Manevi yönden büyük önem arz eden bu özel günleri gelecek nesillere en güzel şekilde taşıyabilmek için bayramlarımızı büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte karşılamalıyız. Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere tüm hemşehrilerimin Türk ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, barış ve huzura vesile olmasını diliyorum” dedi.