ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARET

“Anneler Günü” münasebetiyle Belediye Başkanımız Ali Sülük, vatan uğruna can veren kahraman askerlerin annelerini evlerinde ziyaret ederek “Anneler Gününü” kutladı.
 
” Anneler Günü” münasebetiyle Belediye Başkanımız Ali Sülük, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Ünlü ile beraber vatan uğruna can veren kahraman askerlerin annelerini evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Şehit Ailelerine ziyarette çiçek takdim edildi. Zaman zaman duygu dolu anların yaşandığı ziyarette aileler; memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.
 

“BİR GÜN DEĞİL, HERGÜN YANINIZDAYIZ”

 
Başkanımız Ali Sülük, “Şehit anneleri ve aileleri bizler için önemli bir yere sahip. Amacımız anneler gününde onları yalnız bırakmamak, sorunlarını dinlemek, yanlarında olmak. Bu kapsamda, anneler gününde şehit ailelerimizin evlerine konuk olduk. Anneler gününde şehit ailelerinin yanında olmaktan mutluluk duyduk” dedi.
 

“ŞEHİT AİLELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI”

 
Şehit annesi ve ailelerinin başlarının tacı olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Ali Sülük, “Güçlü toplumlar annelerimizin ellerinde şekillenir ve omuzlarında yükselirler. Biz her birey olarak annelerimizi yılın 365 günü başımıza taç, gönlümüze rehber kabul ederiz. Anneler Günü’nü, bu duygularımızı ifade etmenin bir simgesi olarak kabul ediyoruz. Bu açıdan anneler gününde, vatanımızın korunmasını canını feda eden şehitlerimizin annelerini yalnız bırakmak istemedik. Onların sorunlarını çözmek ve yanlarında olmak bizim için en önemli görevler arasında yer alıyor. Biz sadece bir gün değil her zaman yanlarındayız. Bu duygu ve düşüncelerle; bizleri koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen, başımızın tacı annelerimize selam ve sevgilerimi iletiyor; sağlık ve mutluluklar diliyor; vatan uğruna can veren kahraman askerlerimizin anneleri başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş annelerimizin ve sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
 

“BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

 
Ziyaret sonrasında Başkana teşekkür eden Şehit Anneleri, “ Bu günde bizleri unutmayan Başkanımız Ali Sülük’ten Allah razı olsun” dedi.
 
Paylaş