İSKİLİP BELEDİYESİ
Genel

İL BAŞKANIMIZ AŞEVİ YEMEK DAĞITIMINA KATILDI

     Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanımız Belediyemiz Aşevi yemek dağıtımına katıldı.

     Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanımız Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanımız Reşit Büzkaya ve Yönetimi Belediye Başkanımız Ali Sülük ile birlikte, Belediyemiz Aşevinin yemek dağıtımına katılarak; ilçe halkının Mübarek Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ettiler. Belediyemiz Aşevinde hazırlanan iftarlıkları, ilçede ki ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırarak, ailelerle hasbihal ettiler.

“BU ZAMANA KADAR HİÇBİR BELEDİYE BAŞKANI KAPIMI AÇMADI”

     Belediyemiz Hilal Masa Biriminin tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerimiz yaptığı açıklamada; “ Bizim halimizi bu zamana kadar soran yoktu. Aksine bizle resim çekinmek için gelen de çoktu. Gösteriş meraklısı olmadığı ve ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduğu için biz Başkanımızdan çok memnunuz.  Başkanımız Aşevini açtıktan sonra, her gün evimize sıcak yemek girdi. Ondan Allah bir değil bin kere razı olsun. Bu zamana kadar hiçbir Belediye Başkanı kapımı açmadı. Sizlerden de bu mübarek günde geldiniz, sizden de Allah’ım razı olsun ” dedi.

“BİR İSTEĞİNİZDE BAŞKANIMIZ EMRİNİZDE”

     Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanımız Agah Karapıçak yaptığı açıklamada; “ Başkanımız Ali Sülük Bey, sosyal belediyecilik alanında güzel çalışmalara imza atarak vatandaşımızın takdirini kazanmış. İhtiyaç sahibi ailelerin ‘Allah razı olsun, bizim yanımızda’ demesi bile İskilip’te bizlere Mübarek Ramazan Ayında bizlere ümit oldu. Başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyorum. Bir de buradan halkımıza sesleniyorum; ‘ Bir isteğinizde Başkanımız emrinizde, o sizin bir kardeşiniz bir ağabeyiniz’ ” dedi.

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMET”

Belediye Başkanımız Ali Sülük, “ Göreve geldiğimiz 1 Nisan itibariyle halkıma nasıl daha güzel hizmet ederim düşüncesiyle faaliyet geçirdiğimiz ve sosyal belediyecilik alanında örnek olan Aşevimiz de hazırlanan yemeklerimizi Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanımız Agah Karapıçak Bey, Merkez İlçe Başkanımız Reşit Büzkaya Bey ve Yönetimi ile beraber dağıtarak onlara ulaşmak istedik. Onların duygularını yaşamak, hissetmek ve onlara emrinizdeyiz diyebilmek için yemek dağıtımına katıldık. ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ anlayışımız gereği çalışmalarımız insan odaklı olmaya devam edecek” dedi.