İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

İTFAİYEMİZ FACİAYI ÖNLEDİ

     Belediye İtfaiye Amirliğimiz dün gece Meydan Mahallesinde çıkan yangına zamanında müdahale ederek faciayı önledi.
Meydan Mahallesi Çelebiler Sokak’ta ikamet eden Öğretmen Emre Erden’in bilgisayarı patlaması sonucu 22.40 sularında evinde yangın çıktı. Gelen yangın ihbarına anında çıkış yapan Belediye İtfaiye Ekiplerimiz zamanında müdahale ederek büyük bir felaketin önüne geçti.
 

CAN GÜVENLİĞİMİZ SİZLERE EMANET

 
      Yangınzede Emre Erden yangına zamanında müdahale eden Belediye İtfaiye ekipleri için, “ İtfaiyeye yangını ihbar etmemizden kısa bir süre sonra yangın yerine geldi ve vakit kaybetmeden yangına müdahale etti. Belediye İtfaiye Ekiplerinin atik davranması sonucu; yangının çevre dairelere, binalara sarmadan kontrol altına alınmasını sağladıkları gibi büyük bir felaketin de önüne geçtiler. Fedakâr İtfaiyecilere şahsım ve mahalle sakinleri olarak çok teşekkür ediyoruz. Yangın da bizi sevindiren binamızda kimse zarar görmedi sadece evimde maddi hasar oluştu. Canımız onlara emanet olduğu için güvende ve huzurluyuz ” dedi.
 

GÖREVE HER AN HAZIRIZ

 
      Belediye Başkanımız Ali Sülük yaptığı açıklamada; “ Çıkan yangınlara zamanında müdahale eden ve söndürmek için seferber olan bir İtfaiye Teşkilatımız olduğu için gururluyum. Dün gece Meydan Mahallemizde çıkan yangın, İtfaiye Ekiplerimizin başarılı çalışması sonucu kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Çıkan yangında evinde maddi hasar oluşan hemşerimiz Emre Erden’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor; ‘Belediye olarak göreve her an hazırız’ ” dedi.