İSKİLİP BELEDİYESİ
Haberler

BELEDİYEMİZ ULU ÇINARLARININ YANINDA

Belediyemiz yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetine devam ediyor.
 
Yaklaşık 1 senedir devam eden Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetlerimiz ara vermeden mübarek Ramazan Ayında da, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşa hizmet etmeye devam ediyor. Belediye Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetlerimiz tarafından yapılan tedavilerden sonra; iyileşen hastalarımızın durumlarını kontrol etmek ve onlarla hasbihal etmek için ilçede ki Ulu Çınarlarımızı ziyaret ettik.
 

BELEDİYE OLARAK HER DAİM HİZMETİNİZDEYİZ

 
Belediye Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Sorumlusumuz Sefa Almalı, “ Belediyemiz Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetleri olarak şu ana kadar sadece yara pansumanı tedavisinde; 9 bası ( yatak yarası) 12 yara pansumanı, 4 adet enfeksiyona bağlı pansumanda %100 tam iyileşme sağladık. Ayrıca diğer tüm sağlık tedavi ve girişimlerimiz de devam etmektedir. Tedavilerini tamamladığımız hastalarımızı evlerinde ziyaret edip ufakta olsa onlarla sohbet edip hal ve hatırlarını sorduk. Tüm yaşlılarımıza ve Bakıma Muhtaç vatandaşlarımıza Başkanımızın selamını ilettik. Biz onların her daim belediye olarak hizmetindeyiz ” dedi.
 
Belediye Evde Sağlık ve Yaşlı Bakım Hizmetleri alan Ulu Çınarlarımız, “ Tedavi süreci boyunca bizleri unutmayarak evimize kadar sağlık hizmeti sunan Başkanımıza, duygusal bir teşekkür ederek, Başkanımızdan Allah razı olsun” dediler.
 

BÜYÜKLERİMİZ BAŞIMIZIN TACI

 
Başkanımız yaptığı açıklamada, “‘ İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla İlçemizde Bakıma muhtaç Ulu Çınarlarımızın; tedavi süreci bitenleri personelimiz vasıtasıyla mübarek Ramazan Ayında ziyaret ederek durumlarını kontrol ederek onlarla hasbihal eyledik. Onların durumlarından haberdar olarak ve hayır dualarını alarak görevimize devam ediyoruz. Onların duası bizlere açılmaz kapıları açıyor. Büyüklerimiz bizim başımızın tacı ” dedi.