ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDIRILDI

Belediyemiz pandemi nedeniyle evlerde kalan öğrencilere yönelik düzenlendiği ödüllü resim yarışmasını sonuçlandırdı.
“Benim Gözümden İskilip” konulu resim yarışması jüri huzurunda değerlendirildi. Jüri olarak katılan, Güzel Sanatlar Öğretmenleri Cangül Gülcü, Cemil Kuyumcu ve Okul Öncesi Öğretmeni Rumeyse Düşün katılan resimleri değerlendirdi.

 

8 ÖĞRENCİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

 

Belediyemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Atıf Boncuk yaptığı açıklamada; “ Başkanımızın talimatıyla başlatmış olduğumuz projeyi bugün itibariyle sonlandırmış ve değerli hocalarımızın vasıtasıyla dereceye giren resimleri belirlemiş bulunmaktayız.3 kategoride 20 öğrencinin başvuru yaptığı resim yarışmasında, toplamda 8 öğrenci dereceye girerek ödül almaya hak kazanmıştır. Ancak Lise Kategorisinden 2 öğrencimizin başvuru yapması sebebiyle, ikisi de ödülü almaya hak kazanmıştır. Dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini takdim etmek için ileri bir tarihte düzenleyeceğimiz programa davet edeceğiz” dedi.

 

GELECEK SİZİNDİR


Belediye Başkanımız Ali Sülük yaptığı açıklamada; “ Vakit ayırıp projemiz için resim çizen değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Eğitim ve öğretimin mihenk taşı olan siz değerli gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Gençler! Cesaretimizi kuvvetlendiren ve devam ettiren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitim ve kültür ile insanlık meziyetinin, vatan sevgisinin, fikir özgürlüğünün en değerli simgesi olacaksınız. Ey yükselen yeni Nesil! Gelecek sizindir” dedi.

 

Paylaş