İSTİHDAM MERKEZİ

BELEDİYEMİZ BÜNYESİNDE İSTİHDAM MERKEZİ OLUŞTURULDU

Belediyemizde istihdama katkı sağlamak için iş ve eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirdiğimiz ‘İskilip Belediyesi İstihdam Merkezi’ projesi, iş arayanlara iş, eleman arayanlara da eleman bulma imkânı sağlayarak işçi ve işveren arasında köprü görevi görmeyi amaçlamaktadır.

Belediyemiz Basın – Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan İskilip Belediyesi İstihdam Merkezi, İlçede yaşayan vatandaşlarımızın iş ve eleman ihtiyaçlarını Belediyemiz üzerinden karşılamak için geliştirilmiş bir projedir.

İlçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımızın Belediyemiz İstihdam Merkezi’ne başvurmaları ile yine Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren İş-Kur Bürosuna da doğrudan ulaşmış olacaklardır. İstihdam Merkezi, iş ve eleman arayan vatandaşlarımızın doğrudan ihtiyaçlarını karşılamalarını hedeflemektedir.

Belediye İstihdam Merkezi Belediye Başkanımızın; ‘İş arayan vatandaşlarımız ile eleman arayan işverenlerimizi buluşturalım’ talimatı üzerine oluşturulmuştur. Bu bağlamda özellikle eleman arayan işverenlerimizin İstihdam Merkezimize başvurmaları rica olunur. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.

Paylaş