OLUKLU YOLU ASFALT OLUYOR

YOLLAR ASFALTA DOYUYOR

Belediye Başkanı Recep Çatma tarafından Ulaştepe Mahallesine bağlı Oluklu yerleşkesinin yolunda da asfalt çalışması başlatıldı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ve yüklenici firma tarafından zemin hazırlama, viraj yumuşatma ve TMT malzemesi serilme işinde sona gelindi. Çalışmanın tüm aşamalarında ekipleri Başkan Çatma yönlendiriyor.

Çalışma kapsamında 15 bin metre karelik Oluklu yolu asfalt oluyor. Özellikle kış aylarında ulaşım sıkıntısı çeken Oluklu sakinleri her seçim döneminde yollarının yapılacağına dair sözler verildiğini, 30 yıldır  geçici tamiratlardan başka bu güne kadar her hangi bir kalıcı çalışma yapılmadığını, asfalt çalışması başlatan Başkan Çatma’nın sözünde durmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Belediye Başkanı Recep Çatma “Oluklu’ya sözümüz vardı. Tüm vaatlerimizi yerine getirdiğimiz gibi bu sözümüzü de tutuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yolumuz, Sanayi Sitesi, Kazanlı Cezaevi yolu ile birlikte eş zamanlı olarak tamamlanacaktır. Bu çalışmamızdan dolayı bizlere memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür eden Oluklu sakinlerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 

 

Paylaş