BAKAN YADIMCISI COŞKUNYÜREK İSKİLİP’E GELDİ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek İskilip’e gelerek biz dizi incelemelerde bulundu.

Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek şehir girişinde Kaymakam Bahadır Güneş, Belediye Başkanımız  Recep Çatma, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları, muhtarlar ve İskilipliler tarafından karşılandı.

Ak Parti İlçe Teşkilatında partililer ve muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Coşkunyürek  İskilip-Çorum, İskilip-Çankırı, İskilip-Oğuzlar sahil yolu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İskilip Belediyesine geçen Coşkunyürek ve Belediye Başkanımız Recep Çatma İskilip Tosya yolu hakkında görüş alışverişinde bulundular. Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek İskilip Tosya Yolunun önemini bildiklerini ve çalışma başlatacaklarını beyan etti.

İskilipli Atıf Hoca Anıt Mezar ve Külliyesi ile İskilipli Alimler Müzesini ziyaret ettikten sonra Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek beraberinde Karayolları bürokratları, Belediye Başkanı, Ak Parti İlçe Başkanı , Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri  ile İskilip Tosya Yolu üzerinde incelemelerde bulundu.

Paylaş