İSKİLİP BELEDİYESİ EYLÜL AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

İskilip Belediye Meclisi 2016 Yılı Eylül Olağan Toplantısını yapmak üzere 01 Eylül 2016 Perşembe günü saat 14.00’te Belediye Meclis Salonunda toplandı.

 

İSKİLİP BELEDİYESİ İLE DODURGA BELEDİYESİ KARDEŞ KENT OLDU

 

İskilip Belediyesi ve Dodurga Belediyesi arasında yürütülen görüşmeler sonucu 5393 sayılı Belediyeler kanununun 18. Maddesinin (p) bendi uyarınca İskilip ve Dodurga Belediyesi arasında kardeş kent ilişkisi kurulması teklifi oybirliği ile kabul edildi.

 

SICAK ASFALTTA İŞ ARTIRIMINA GİDİLDİ

 

İskilip’te aralıksız devam eden sıcak asfalt serme işinde halktan gelen talebin karşılanması ve kentin daha güzel görünüme kavuşması için yüzde 20’lik iş artırımına gidilmesi teklifi de oy birliği ile kabul edildi. Bu kararla birlikte devam etmekte olan 150 bin metre karelik asfalt serme işine ilave olarak 30 bin metre kare daha asfalt serme işi için de meclisten onay alınmış oldu.

 

BAŞKAN ÇATMA MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

 

Belediye Başkanı Recep Çatma Meclise gelen kararların Belediye Meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içinde hareket ederek oy birliği ile kabul edilmesinin sevindirici olduğunu belirtti. Başkan “Çalışmalarımıza her zaman destek olan Belediye Meclisinde görev yapan çalışma arkadaşlarıma şahsım ve İskilip halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

  

  

Paylaş