İSKİLİP HEYETİNDEN ÇORUM MİLLETVEKİLLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Belediye Başkanı Recep Çatma, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri,AK Parti  Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek 26.Dönem Milletvekilliği ve İdare Amirliği görevine seçilmesinden dolayı tebrik ettiler.

 

Ziyarette Belediye Başkanı Çatma “İskilip’e birçok hizmeti sizlerle birlikte kazandırdık. Tekrar bizleri TBMM’de temsil etmeniz ilçemize hizmet, bizlere de güç katmaya devam edecektir. İlçemizin altyapısını baştan sona yeniledik. İçme suyu şebekesi kanserojen asbestli borular yerine sağlıklı borularla yenilendi. Evlere bağlamaya başladık. İlçemize yapılan hizmetler, çalışmalar için ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

 

Göreve geldiği günden bugüne İskilip’te büyük hizmetlere vesile olduklarını belirten Uslu, “İskilip ilçemizin karayolu ulaşımının nerdeyse tamamını başlatılan yapım çalışmaları ile tamamlamış olacağız. Uzun yıllardır beklenen Tımarlı Sulama projesinden Derekargın Göleti projesine, adı bile anılmayan Doğalgaza kadar birçok büyük projeyi başlattık. Atıf hocamızın emanetine sahip çıkıyoruz ve çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Ziyarette bulunan İskilip Çukurköy Muhtarı Mustafa Üçok Tımarlı projesinden dolayı teşekkür ederek, projenin gerçekleşmesi safhasında yaşanabilecek sorunlarla ilgili tedbirlerin alınmasını talep etti. AK Parti  Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu Devlet Su İşleri yetkilileri ile görüşerek gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

 

 

Paylaş