BAŞKAN RECEP ÇATMA FARKLI YÖNETİM ANLAYIŞI İLE TAKDİR TOPLUYOR

 

 

Belediye Başkanımız Recep Çatma kent merkezinde ve mahallelerde bir taraftan çalışmaları yerinde inceleyip yakından takip ederken bir taraftan da hemşerilerimizin talep ve önerilerini dinliyor. Hemen her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Çatma’yı bir taraftan mahalle ziyaretlerinde görür iken bir yandan da çarşı esnafı ve vatandaşlarla istişare ve sohbet içerisinde görmek mümkün.

Belediye başkanı seçildiğinden bu tarafa her kesime eşit mesafede duran başkan Çatma, yaşlısından gencine çalışmalar esnasında hemşerilerimizle sık sık bir araya gelerek görüşlerini ve belediyeden taleplerini dinliyor. Belediyemizin yatırım hizmet ve faaliyetlerini anlatarak bilgilendirmelerde bulunuyor. Kimi zaman hasta ve hasta yakınlarını evlerinde ziyaret eden başkan Çatma, sık sıkta hastane ziyaretleri gerçekleştiriyor.

7 Ay gibi kısa bir sürede sosyal belediyeciliğin en somut örneğini ortaya koymayı başaran Başkan Çatma’nın vatandaşlarla bu kadar iç içe olması kamuoyu tarafından da büyük takdir topluyor. Seçim çalışmalarında vatandaşlara bir telefon kadar yakın olduğunu her fırsatta dile getiren başkan Çatma, bu sözünü vatandaşlara her görüşmesinde hatırlatarak telefon numarasını da dağıtıyor.

2015 yılı bütçe görüşmelerinde İskilip’in ihtiyaç duyduğu önemli yatırımları yatırım programına aldırmak için 6 ay boyunca neredeyse haftada 2 gün Ankara’da mesai yapan Başkan Recep Çatma önümüzdeki günlerde çalışmalarının olumlu sonuçlarının toplumda hissedileceğini ve gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağını beyan etmektedir.

 

Paylaş